Czy możliwa jest korekta kształtu nosa?

Witam serdecznie. Mamm od urodzenia krzywy nos przez który nie moge oddychac.Pytalam lekarza czy operacja na NFZ zmieni kształt nosa to powiedzial,ze bywa ze czubek nosa sie zapada ale to rzadko,natomiast septoplastyka nie zmieni kształtu nosa,bardzo mnie to martwi,bo chcialabym choc troche poprawic jego wygląd a nie stać mnie na operacje plastyczną.Słyszałam,ze sa takie szpitale w Polsce,gdzie taki zabieg łącznie z plastyką nosa,bardzo bym prosila o pomoc,gdzie sie udać. Pozdrawiam.

Profesjonalnie wykonana plastyka przegrody nosa w dobrym ośrodku nigdy nie doprowadza do zapadnięcia się tego czy owego. Sama plastyka przegrody może nie dać oczekiwanej poprawy funkcji oddechowej Twojego nosa. Myślę, że należy zrobić wszystko kompleksowo. A gdzie........pytaj w Klinikach Chirurgii Głowy i Szyi.