Czy możliwe jest być w ciąży i o tym nie wiedzieć?

Mam takie pytanie. Czy mozliwe jest byc w 16 tygodniu ciazy i nie wiedziec? testy negatywne miesiaczka co miesiac jest tylko krótka i malo obfita brzuch pomiedzy koscmi biodrowymi jak leze plaski ale zaokraglil sie wokol pepka i czuje cos twardego. Zadnych innych objawow i moge brzuch wciągnąć widac mi zebra bez problemu na leźsąco a chyba w 4 miesiącu już by się tak nie dało. Pomocy

Lek. Bianka Małczuk

Witam. Na podstawie opisu mogę przypuszczać, że prawdopodobieństwo ciąży jest znikome. W przypadku wątpliwości zalecam wykonanie testu ciążowego - najbardziej wiarygodny wynik testu można otrzymać, gdy test jest wykonywany ok. 14 dni po stosunku. Pozdrawiam.