Czy możliwe jest naprawienie łuku brwiowego?

10 lat temu miałem złamany łuk brwiowy w wyniku pobicia. Kość się wgłębiła, ale lekarze nic z tym nie zrobili ze względu na obrzęk, a później tłumacząc, że kość już się zrosla w nowym miejscu, a i tak, tak blisko oka nic z tym nie zrobią. Przez jakieś 9 lat bylo ok, ale w ostatnim roku miałem dużo stresu i w miejscu złamania boli mnie glowa, chronicznie, nawet całymi tygodniami. Nie wiem co w tej sytuacji powinienem zrobić, czy wogole jest w PL lekarz który podjalby się nastawienia tej kości i przesunięcia jej na miejsce? Czekać nie wiadomo ile na przeswietlenie raczej nie ma sensu, wiem ze jest zlamana ;)

Szczecin jest dobrym ośrodkiem w zakresie chirurgii głowy i szyi. Zgłoś się na wizytę do szefa kliniki laryngologicznej w Szczecinie i poproś o pomoc. Być może wgłobiony łuk brwiowy uciska Ci na gałązkę nerwu nadoczodołowego powodując te bóle. Dokładna Tomografia komputerowa tej okolicy wyjaśni sprawę i być może zakwalifikują Cię do operacyjnego odbarczenia ucisku na ten nerw?