Możliwość ćwiczeń po rozcięciu łuku brwiowego i założeniu szwów

Dzien dobry Z soboty na niedziele rozwalilam luk brwiowy spadlam z wysokiego krzesla prosto na luk brwiowy. Mam 3 szwy tomografia wyszla ok. Mam pytanie czy moge cwiczyc fitness kiedy nie mam jeszcze sciagnietych szwow? I czy jak zaczne cwiczyc nagle mi sie zrobi jakis krwiak po tym upadku? Dodam, ze glowa czasem pobolewa nie mocno. Z gory dziekuje za odpowiedz

Dzień dobry,

Proszę wstrzymać się z ćwiczeniami aż do momentu kontroli i zdjęcia szwów oraz zadać to pytanie lekarzowi, który widząc łuk brwiowy będzie wiedział czy może sobie Pani już pozwolić na taką formę aktywności.

Pozdrawiam serdecznie.