Brak czucia po rozcięciu łuku brwiowego

Witam. Dwa dni temu bralem udzial w bojce podczas ktorej doznalem rozciecia lewego luku brwiowego i urazu dolnej powieki (siniak) . Od tego czasu nie mam tez czucia na skorze głowy nad okiem oraz lewej gornej czesci glowy. Pytanie moje jest takie czy czucie wroci i jak tak to po jakim czasie i czy jest to normalne w tego typu urazach? Pozdrawiam i z gory dziekuje za odp.

Lek. Tomasz Budlewski

Mogło nastąpić uszkodzenie nerwu, co do powrotu czucia zależy od rodzaju uszkodzenia. Proponuję udać się do lekarza neurologa, po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.