Zabieg chirurgii plastycznej zmniejszający łuki brwiowe

Witam. Czy orientuje się może ktoś z Państwa czy możliwy jest zabieg chirurgii plastycznej zmniejszający łuki brwiowe. Moje łuki brwiowe są "przerośnięte", kompletnie szpecą estetykę twarzy w dodatku prawa strona jest wyraźniej naznaczona aniżeli lewa. Nie jest to żadna choroba, TK wykluczyła wszelkie zmiany. Zatem pytanie czy można się tego pozbyć? Link ze zdjęciem podglądowym: https://www.dropbox.com/s/xuibj7quzr4je2f/FullSizeRender-1.jpg?dl=0

Proszę o przesłanie prywatnie zdjęć całej twarzy gdyż to zamieszczone jest mało czytelne nie oddaje proporcji kontakt@drjaworowski.pl