Czy możliwe jest utrzymanie ciąży u 27-latki?

Witam hestem w ciąży lekarz potwierdzil ciaze ale nie widzial w zeszlym tygodniu zarodka. w niedziele dostalam delikatnych plamien i dzisiaj pojechalam do szpitala i lekarka mi powiedziala ze na moim miejscu odstawilaby luteine bo zatrzymuje tylko poronienie bo ona tez nie widzi zarodka troche sie wystraszylam a na wypisie mam taka informacje: W macicy widoczny pecherzyk ciazowy,mGS=0,95 cm,bez echa zarodka kosmówka bez cech oddzielania. W rzucie przydatków obustronnie bez zmian. Prosze o interpretacje czy jest jakaś szansa jeszcze czy mam odstawic ta luteine? Martwię się a wizyta u mojego ginekologa dopiero w środę.

Lek. Michał Lenard

Sugeruję zastosować się do zaleceń lekarz ze szpitala. Jeżeli jednak ma Pani wątpliwości, to może Pani zaczekać z odstawieniem luteiny do wizyty u swojego ginekologa, który Panią zbada, oceni wyniki badań i zdecyduje o dalszym postępowaniu. Pozdrawiam!