Czy to sugeruje na ciążę bezzarodkową?

Witam! Jestem w ciazy 8tyg 0dni. Wysunieto podejrzenie pustego jaja płodowego gdyż nie widac ani echa zarodka ani pecherzyka zółtkowego. Pecherzyk ciazowy ma wymiar 20mm Bhcg 28700. O czym może to swiadczyc? Czy jest możliwosc ze ciaza jest młodsza i jeszcze nie widoczna w usg? Czy raczej sugeruje to faktycznie ciaze bezzarodkową? Nie było plamien, bóli itd.

Aleksander Ropielewski

Obraz sugeruje puste jajo płodowe. Należy obserwować ciążę i w przypadku potwierdzenia wyłyżeczkować jamę macicy.