Czy to sugeruje na ciążę bezzarodkową?
Witam! Jestem w ciazy 8tyg 0dni. Wysunieto podejrzenie pustego jaja płodowego gdyż nie widac ani echa zarodka ani pecherzyka zółtkowego. Pecherzyk ciazowy ma wymiar 20mm Bhcg 28700. O czym może to swiadczyc? Czy jest możliwosc ze ciaza jest młodsza i jeszcze nie widoczna w usg? Czy raczej sugeruje to faktycznie ciaze bezzarodkową? Nie było plamien, bóli itd.

KOBIETA, 27 LAT ponad rok temu
Aleksander Ropielewski
79 poziom zaufania
Obraz sugeruje puste jajo płodowe. Należy obserwować ciążę i w przypadku potwierdzenia wyłyżeczkować jamę macicy.