Czy możliwe jest wydłużenie palca u nogi?

Dzień Dobry, Miałem złamany palec i jest on nieco krótszy od swojego bliźniaka z drugiej stopy(paluch). Czy istnieje możliwość aby coś z tym zrobić? Dodam, że ostatnio ponownie się nim uderzyłem. Prześwietlenie nic nie wykazało i aktualnie mogę nim poruszać. Czy jest możliwe, aby w wyniku ponownego uderzenia(mocnego) mógłby się jeszcze trochę skrócić?

Lek. Tomasz Budlewski

raczej nie sądzę wiązałoby się to z większym urazem i jak sądzę objawami. proszę koniecznie udać się do lekarza ortopedy.