Czy możliwe jest zapalenie żołądka u 30-latka?

Witam mam problem od 3 tygodni z żołądkiem i jelitami. Problem pojawia się cały czas, najbardziej rano i wieczorem (uczucie ssania w żołądku), natomiast później pojawiają się bóle brzucha i żołądka, jelit, wzdęcia, uczucie pełności w żołądku i dolnej części przełyku, przelewanie się w jelitach. Wypróżniam się normalnie, czasami 2 razy dziennie. 1,5 r temu podczas gastroskopii stwierdzono refluks i przepisano 30mg dexilantu. Wszystko było dobrze, aż do teraz. Co to może być? Zapalenie żołądka?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć i zalecić dalsze postępowanie diagnostyczno terapeutyczne.
Jednocześnie przepraszamy za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź.