Czy możliwe jest, że czasami nie pojawi się krwawienie?

Od kwietnia 2019 roku stosuję tabletki antykoncepcyjne 24 4. Zazwyczaj krwawienie z odstawienia występowało w 3-4 dniu przyjmowania tabletek placebo. Dzisiaj zaczynam nowe opakowanie, jednak krwawienie nadal nie wystąpiło. Z chłopakiem nie używamy prezerwatyw, ale tabletki zawsze staram się brać o tej samej porze. Opóźnienie jest czasem może 1h. Czy możliwe jest, że zaszłam w ciążę? Czy to normalne, że po prawie roku stosowania może nie wystąpić, w którymś cyklu krwawienie?

Z Pani relacji wynika, że przyjmuje Pani tabletki prawidłowo, więc nie ma powodu do niepokoju. Czasami, zwłaszcza, jeśli tabletki stosuje się długo, krwawienie z odstawienia w niektórych cyklach nie występuje.