Czy możliwe są problemy endokrynologiczne u 18-latki?

Witam. Od 3 miesiący czuje się bardzo senna, czasem mam uderzenia gorąca, pogorszyla mi sie cera, schudlam. Ogólnie psychicznie czuje sie bardzo dobrze, ale fizycznie "wysiadam". 4 miesiące temu robiłam morfologie (Wszystko w porzadku) i tsh (1,850), ostatnio także powtórzyłam badania również nic się nie dzieje. Tsh wyszło 0,736. Moja babcia i mama miały problemy z tarczyca. Czy warto iść na własną rękę prywatnie do endokrynologa i zbadać tarczyce dokladniej lub może wykonać jakieś inne badania?

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze najpierw lepiej udac się do lekarza rodzinnego i po wstępnym badaniu będzie można coś więcej powiedzieć