Co jest powodem uderzeń gorąca?

Mam 18 lat i problem z uderzeniami gorąca, następują one po lekkim wysiłku, np. spacerze, kiedy wchodzę do pomieszczenia i siadam zaczynam się pocić i jest mi gorąco, poza tym jestem osłabiona, zmeczona i senna, mam TSH w normie, podwyższona prolaktyne, czy to może być powodem moich objawów i co mogłabym z tym zrobić?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac się do lekarza rodzinnego po badaniu lekarz zdecyduje o konieczności diagnostyki hormonalnej . A jakie wtedy jest ciśnienie tętnicze ?