Uderzenia gorąca i zmęczenie oraz zaburzenia oddychania

Witam, mam 23 lat od kilku lat mam problemy z pulsem ( 90- 130 ) ogólnie często jestem zmęczona miewam uderzenia gorąca ,pocę się gdy mi zimno, nie mogę złapać oddechu ,zasnąć. Często kręci mi się w głowie czasami dochodzi do drżenia bądź sztywnienia mięśni. Ciśnienie w normie . Co może być przyczyną ? Lekarz nic nie stwierdził . Echo i EKG w porządku. Morfologia też. Jednak przeszkadza mi to w życiu codziennym.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Konieczne jest rozszerzenie diagnostyki w kierunku chorób o podłożu neurologicznym oraz kontrola gospodarki hormonalnej. Proszę udać się na wizytę do lekarza rodzinnego, który pokieruje procesem diagnostycznym.