Uderzenia gorąca, mocna potliwość, częste oddawanie moczu

Witam, mam 19 lat, od kilku dni zauważyłam że towarzyszom mi uderzenia gorąca bardzo mocna potliwość, częste oddawanie moczu i zawroty. Wracając do potliwości to zwróciłam sie do lekarza z tym problemem lecz mi nie pomógł a to jest naprawde uciążliwe ponieważ to się nasiliło i kiedyś tak się nie pociłam jak kiedyś

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji wskazane jest wdrożenie kompleksowej diagnostyki. Proszę udać się na wizytę kontrolną do lekarza rodzinnego, który pokieruje procesem diagnostycznym.