Nadmierna potliwość u 18-latka

Witam! Od kilku lat strasznie się pocę, badania są OK, w tym może tkwić problem? Nie mam nadwagi, zabieg sympatektomi w wieku 18 lat jest możliwy? jak się za to zabrać? Dziękuję za odpowiedz. Pozdrawiam!

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Nadmierna potliwość może wynikać z wielu schorzeń. Należy wdrożyć kompleksową diagnostykę. Proszę udać się na wizytę do lekarza rodzinnego, który pokieruje procesem diagnostycznym.