Nadmierna potliwość stóp i nieprzyjemny zapach

Mam problem z poceniem się stup. Po umyciu stup po godzinie są z powrotem mokre i bardzo śmierdzą zapach jest nie do wyczymania juz stosuje wiele preparatów a ostatnio zakupiłem spręj z szola i trochę pomogło ale to jest kropla w morzu. Co jest takiego ze nie mogę się pozbyć tego.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Nadmierna potliwość stóp może mieć podłoże hormonalne. Nie można wykluczyć innego podłoża dolegliwości. Proszę udać się na wizytę do lekarza rodzinnego, który pokieruje procesem diagnostycznym.