Potliwość stóp a nerwowość

Witam, mam 28 lat ,jestem szczupła bardzo. Moim problemem jest potliwość stóp, jak siedzę w domu to strasznie mi się pocą nogi nie wiem od czego chciałam jeszcze dodać ze jestem kobietą nerwową, ostatnio robiłam tez badania na tarczyce i jest ok, na mocz i kał i co jedynie to mam bakterie lekarz mi zapisał leki, żelazo też mam wręcz idealne co może być tego powodem? chciałam iść do dermatologa ale długo się czeka:(

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisana dolegliwość może mieć wiele przyczyn oraz wymaga wdrożenia kompleksowej diagnostyki. Proszę udać się na wizytę do lekarza rodzinnego, który pokieruje procesem diagnostyczno-leczniczym.