Nadmierna potliwość pod pachami u 21-latki

Witam mam problem z poceniem się pod pachami. Jest prawie zima co wiąże się z zimnem a ja siedząc i nic nie robiąc pocę się. Próbowałam już wszystkich specyfików, prawie wszystkich gdyż jestem alergiczką, a na zabieg z kwasu mnie nie stać. Jestem zdesperowana. Co mam robić ?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę w pierwszej kolejności udać się do dermatologa. Bez badania lekarskiego nic więcej powiedzieć nie można.