Problemy ze snem, uderzenia gorąca, potliwość

Witam ,mam 44 lata od jakiegoś czasu mam problemy ze snem ,w nocy pocę się bardzo,w ciągu dnia uderzenia gorąca i też potrafię się spocić potem jest mi bardzo zimno i bywa że robi mi się słabo proszę o pomoc

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy wymagają dokładniejszej diagnostyki. Może być to bowiem wynik zaburzeń hormonalnych, zaburzeń funkcji tarczycy, schorzeń hematologicznych oraz wielu innych. Sugeruję konsultację z lekarzem POZ oraz wykonanie podstawowych badań laboratoryjnych, w tym ocenę funkcji tarczycy.