Czy możliwe, że lek Escitalopram Actavis opóźnia okres?

Czy możliwe, że lek Escitalopram Actavis opóźnia okres? Powinnam dostać miesiączkę tydzień temu. Od 17 dni przyjmuję ten lek. Do tej pory miałam regularne miesiączki.

Zaburzenia miesiączkowania po escitalopramie mogą się zdarzyć. Sugeruję zrobić w dowolnym laboratorium poziom prolaktyny. Proszę też nie zapomnieć o teście ciążowym (tak na wszelki wypadek).