Zaburzenia lękowo-depresyjne a Escitalopram actavis

Dzień dobry, Od ok 4 miesięcy biorę escitalopram actavis. Na początku 1 tab i lek mi bardzo pomógł. Jednak od ponad miesiąca mój zły stan powrócił i lekarz kazał mi przyjmować 1,5 tab. Przez tydzień było dobrze, jednak po tygodniu wszystko wróciło. Stwierdzono u mnie zaburzenia lękowo depresyjne. Nie wiem co zrobic, jak długo może trwać leczenie? Bardzo boję się, że w ogóle się nie wyleczę co wprowadza mnie w jeszcze gorszy stan.

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza