Stosowanie leków na nerwicę lękową

od kilku dni leczę się u psychiatry na nerwicę lękową która trwa ok.dwa miesiące.Lekarz przepisał mi symescital itrittico gdzie jednej tabletki biorę pół a drugiej 1\3 jest lekka poprawa ale nadal mam ataki.Czy to są właściwe leki?

same leki nie pomoga.to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza