Czy możliwe, że mam chorą wątrobę?

Witam.Mam mokry kaszel zatkany noc, puszczam dość nie przyjemne gazy z prawej strony mam takie delikatne ucisk pod zebrami ale najczęściej gdy siedzę bóle są chwilowe,powiększył mi się brzuch .byłam u lekarza dał mi leki na infekcje dróg oddechowych ale nie potrafil stwierdzić co z brzuchem jest nie tak zalecił badanie krwi i osad moczu czy powinnam się martwić ze mam chora wątrobę? ?

Raczej wątpliwym jest, że przyczyną dolegliwości jest chora wątroba. Wyniki badań krwi i moczu mogą ocenić funkcję wątroby i zapewne jak otrzyma Pani wyniki tych badań to bezpośrednio oceni się czy coś niedobrego dzieje się z wątrobą.