Czy możliwe, że pomimo braku bólu, ta kość została uszkodzona?

Tydzień temu miałem wypadek na rowerze, dość mocno uderzyłem nogą w ramę. Od razu wyskoczył mi duży guz na piszczelu. Okładałem to lodem i wydawało się, że jest ok. Po kilku dniach opuchiza trochę zeszła i na jej miejsce pojawił się potężny krwiak, moja noga jest dosłownie czarna od połowy łydek do stóp. Do tego w miejscu uderzenia pozostał spory guz - ma około 15 cm średnicy. Noga mnie nie boli, mogę normalnie chodzić. Czy możliwe, że pomimo braku bólu ta kość została uszkodzona?

Witam , jeśli nawet kość nie została uszkodzona , to i tak , na podstawie Pana opisu przypadek wymaga konsultacji chirurgicznej!!! Zalecam wizyte w przych.chirurgicznej lub na najbliższym SOR-ze!!! z.żurawski

Możliwe. Mogło dość do złamania pod okostnowego. Potrzebne dobrej jakości RTG -
wizyta u ortopedy.Pozdrawiam