Czy możliwe, że tak szybko zaczęły się u mnie dni płodne?

Witam dokładnie 6 dni po stosunku dostałam okres był normalny, dość obfity a 2 dni po skończeniu okres zaczęło mnie boleć podbrzusze i jajniki,temperatura w granicach 36.2 piersi normalne, test negatywny czy możliwe że tak szybko zaczęły się dni płodne

Lek. Michał Lenard

Prawdopodobnie nie były to jeszcze dni płodne, ale pewności nie ma. Pozdrawiam!