Czy możliwe, że włosy znowu będą gęste?

Witam, w wieku 16 lat zaczęłam eksperymentować z włosami (były gęste ale cienkie i delikatne) niestety przez farby, złą pielęgnację po 2 latach została mi 1/3 włosów. Po tym jak to zobaczyłam odstawiłam farby, ściełam włosy na krótko i czekałam aż odrosna. Minęły 2 lata a wlosy tylko w niewielkim stopniu zgestnialy. Czy możliwe, że włosy znowu będą gęste tak jak kiedyś ? Czy ta chemia w postaci farby mogła mi uszkodzić skórę glowy/mieszki włosów skoro wlosy nie chca odrastac ?

Lek. Tomasz Budlewski

proponuję udac się do lekarza dermatologa lub medycyny estetycznej. po badaniu bedzie mozna cos wiecej powiedzieć.