Jak mogę ratować moje włosy?

Witam, Mam 26 lat, od kilkunastu lat farbuje wlosy. Dawniej byly dość geste i grubsze, obecnie sa bardzo slabe i cienkie. Nie zauwazylam, zeby wypadaly, czasem widze ukruszone koncowki na fotelu auta. Nie choruje, zdrowo sie odzywiam, ale pije kawe i alkohol. 3 lata temu fryzjerka niefortunnie i mocno pocieniowala mi wlosy. Od tego czasu praktycznie nie odrastaja na dlugosci. Bardzo prosze o pomoc: gdzie moze lezec przyczyna i jak mam je ratowac? Dziekuje za odpowiedz

Obecnie farby do włosów są bezpieczne i nie uszkadzają mocno struktury włosa. Złe wycieniowanie włosów również nie jest przyczyną, dla której włosy miałyby przestać rosnąć. Może Pani poradzić sie bezpośrednio trychologa.