Czy możliwy jest rozwój rakowiaka?

6mcy temu mialam pet ct.jako ostatnie badanie w diagnostyce rakowiaka.badanie nie wykazalo zadnych zmian w/w guza.czy przezutow.(analogi somatostat.z galem).wychodzi z tego.ze jestem zdrowy? Objawy rakowiaka mam od 3lat.wszystkie jakie wystepuja w tej chorobie.niektore b.sie nasilily np cisnienie. Ktos mi powie.w takim razie co mi jest? Od czego mam te objawy? . A moze lekarz wykonujacy pet czegos nie zauwazyl? Do kogo sie udac? Czy pet mozna powtorzyc?

Lek. Tomasz Budlewski

Można powtórzyć a jakie są poziomy hormonów? Sadze ze nalezy rozważyć diagnostyke w innym kierunku a jakie inne objawy występują?