Czy można brać leki na uspokojenie w tej sytuacji?

Witam. Czy jeśli osoba jest po operacji serca i pomniejszeniu aorty, to moze brac taki lek jak Pramolan na uspokojenie ?

Witam! Przebycie tych operacji nie rzuca żadnego światła na możliwości lub ich brak przy przyjmowaniu leków. Jeżeli były operacje to mam nadzieję, że uzyskano normalne funkcjonowanie operowanych narządów. Nie powinno być przeciwwskazań do leczenia Pramolanem. Decyzję powinien podjąć lekarz leczący po analizie stanu fizycznego i dokumentacji medycznej. Pozdrawiam W. Łuczkowski.