Czy można być w ciąży, pomimo trzech negatywnych testów i wystąpienia okresu?

Prezerwatywa nie zsunęła się ani nie pękła. Boję się, że sperma mogła wypłynąć dołem, chociaż widziałam ją w środku na górze. Chłopak nie wyszedł zaraz po wytrysku, chwilę kontynuował. Zrobiłam 3 negatywne testy. Pierwszy po 10 dniach. Kolejny w dn. spodziewanej miesiączki, zaraz dostałam normalny okres, troszkę silniejszy niż zwykle z jasną krwią. Po 29 dn. od stosunku kolejny test. Od tygodnia jestem ciągle głodna, śluz był odpowiedni (płodny i niepłodny). Okres za 8 dni. Czy mogę być w ciąży?

Piotr Pilarski

To praktycznie wyklucza ciążę.

Pozdrawiam.