Czy można dorobić pęknięty kawałek szyny?

Witam, dwa miesiące temu miałam zdejmowany aparat ortodontyczne i od tego czasu noszę plastikową, bezbarwną szynę ortodontyczną. Niestety kawalek szyny pękł mi gdy spalam I to polknelam. Czy jeśli pójdę do ortodonty bede musiała kupować nowa szynę czy jest możliwość aby kawałek ktory się odlamal dorobić? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Lek. Tomasz Budlewski

zależy jaki to dokładnie część. proszę koniecznie zgłosić się do ortodonty.