Czy można dostać padaczki w wyniku nerwicy?

Czy można dostać padaczki w wyniku nerwicy? Nie chodzi mi o napad podobny do padaczki. Tylko o samą padaczkę. Jestem zdrowa fizycznie cierpię tylko na nerwice.

Dzień Dobry Pani,

Odpowiadając wprost na Pani pytanie, padaczki nie można! dostać w wyniku nerwicy.

W (zdiagnozowanej) nerwicy, mogą pojawić się symptomy przypominające objawy padaczki, charakteryzujące się drżeniem ciała (przy pełnej świadomości).

Serdeczności i radości Pani życzę,
irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605