Co oznacza osłabienie u osoby z nerwicą natręctw?

Witam do niedawna miałam nerwice natrectw ale wiekszosci ustąpiła przy tym lekka depresja i elczona byłam na niedoczynnosc tarczycy , w tym momencie zadnych lekow nie biore ale sie dziwnie czuje , osłabiona koncentracje, mało jem a czuje sie najedzona, serce dziwnie mi bije i mam uczucie ciała takie jak podczas grypy , nie potrafie tego stanu okreslic. prosze o porade???

Dzień Dobry Pani,

Dziękuję Pani za kontakt :)

Celowa byłaby dla Pani kontrolna/osobista konsultacja endokrynologiczna oraz konsultacja diagnostyczna u Psychologa/Psychoterapeuty (celem podjęcia psychoterapii, najlepiej w paradygmacie poznawczo-behawioralnym).

Serdeczności,

irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605