Czy można jednocześnie stosować Flukonazol i Clatrę?

Czy mogę stosować flukonazol actavias jednocześnie z lekiem na alergie clatra? Clatre biorę trzeci dzień, flukonazol od około miesiąca ale od dwóch dni bardzo boli mnie żołądek i jelita i mam problem z wyproznianiem.

Lek. Tomasz Budlewski

Nie stwierdzono interakcji między podanymi lekami. Powyzsze objawy wymagają konsultacji przez lekarza prowadzącego leczenie