Czy można łączyć Invag i Macmiror?

Witam, lekarz przepisał mi macmiror globulki i trioxal 4 sztuka. 2x2 kapsułki doustnie co 12 godzin. Do tego powiedział abym kupiła też invag rowniez dopochwowo, jak mam stosować te leki, czy invag mogę jednocześnie z macmiror ? I jak rozumieć 2x2 kapsułki

2x2 kapsułki co 12h, czyli 2 kaps. rano i 2 kapsułki wieczorem. Invag to probiotyk więc nie łącznie z macmirorem, tylko np. rano invag a wieczorem macmiror, albo zupełnie stosować invag po zakończeniu terapii macmirorem