Jak stosować Macmiror i Gynoflar?

Dzień dobry, lekarz przypisał mi globulki dopochwowe gynoflar, 12 kapsułek maxmirror comolex 500 oraz 12 kapsulek flucofast 200, czy można je jakoś łączyć? Na przykład wymiennie co drugi dzien albo jedno rano a wieczorem drugie?Na recepcie lekarz napisał żeby gynoflar stosować co 3 dzień ale nie powiedział czy w trakcie zażywania pozostałych leków czy dopiero po ich zakończeniu. Pozdrawiam

globulki najlepiej stosować wieczorem, można zachować kilka godzin odstępu pomiędzy flucofastem a macmirrorem, albo po prostu najpierw stosować jeden lek wieczorem, a drugi rano. Probiotyki ginekologiczne po zakończeniu leczenia