Jednoczasowe stosowanie kapsułek dopochwowych Macmiror Complex z Invago

Witam. Chcialabym sie dowiedziec czy kapsułki dopchwowe Macmiror Complex z Invago takze kapsulki dopochwowe moge przyjmowac je jednoczesnie. ? Macmiror Complex mam 2 razy dziennie,rano i wieczorem a Invago raz dziennie-wieczorem.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę przyjmować zgodnie z zaleceniami lekarza prowadzącego.