Ból dolnej części pleców przy maści dopochwowej Macmiror complex

Dzień dobry! Od dwóch dni stosuję maść dopochwową macmiror complex (ginokolog przepisał mi ją, ponieważ mam małą nadżerkę). Wraz z rozpoczęciem stosowania maści pojawił się u mnie ból dolnej części pleców (lekko promieniuje na zewnętrzną stronę lewego uda). Czy może być to działanie niepożądane maści? Czy raczej nie powinnam łączyć ze sobą tych dwóch rzeczy?

Lek. Tomasz Budlewski

może tak być lecz bez badania ciężko jest cos więcej powiedzieć, proponuje jak najszybciej udać się do lekarza rodzinnego lub prowadzącego leczenie