Czy można mieć astmę oskrzelową bez objawów?

Niedawno wykryto mi astmę, a ja w ogóle nie mam objawów astmy oskrzelowej, nic nie odczuwam. Czy to prawda? Mam uczulenie na roztocza, chwasty. Chodzę do szkoły sportowej, trenuję pływanie i bardzo mi dobrze idzie, mam dużo dyplomów, medali i statuetkę. Po sporcie czuję się bardzo dobrze. Biorę leki zgodnie z zaleceniami lekarza, tylko mam czasami mocny kaszel.
ponad rok temu

Witam serdecznie.

Niestety nie potrafię odpowiedzieć na  pytanie, bo nie znam żadnych wyników dodatkowych, na podstawie których prawdopodobnie postawiono rozpoznanie.

Pozdrawiam