Czy można naturalnie leczyć arytmię zatokową?

Witam stwierdzono u mnie arytmie zatokowa z dodatkowymi pobudzeniami nadkomorowymi jest to uciążliwa dolegliwość przyjmuje bicardiol 2,5mg x 2 dziennie ale średni rezultat widzę . Czy istnieje jakiś naturalny sposób którym mogłabym sobie pomóc.

Lek. Michał Lenard

Niestety nie, podstawowe leczenie tego schorzenia to leczenie farmakologiczne. Jeżeli nie przynosi ono efektu, to konieczna będzie wizyta u Pani kardiologa, który zmodyfikuje leczenie. Pozdrawiam!