Czy można nie brać drugiej dawki antybiotyku Macromax?

Czy można nie brać drugiej dawki antybiotyku Macromax? Nie jestem pewien czy zasadnie został użyty. Jakie będa konsekwencje po zarzyciu jednej tabletki? Co się będzie działo potem?

Nie wiem z jakiego powodu ma pan zalecony lek. Każdą terapię można przerwać tylko trzeba się liczyć z konsekwencjami. W tym przypadku może to być rozwój infekcji. Jeśli pan nie toleruje tego leku to radziłbym zwrócić się do lekarza, który ten lek zapisał.