Czy można nie pamiętać inicjacji seksualnej?

mam taką sprawę. Otóż czy można nie pamiętać swojego pierwszego razu ? wydaje mi się, iż nie doszło do owej sytuacji, jednakże nastąpił zbieg okoliczności i dzień po imprezie zaczęłam odczuwać swędzenie i pieczenie u wejścia do pochwy. Dodam, że czuję dyskomfort oraz mam wrażenie, jakobym 'miała' coś w pochwie- takie dziwne uczucie. proszę o pomoc

Pamięć potrafi płatać różne figle.
Jest to bardziej prawdopodobne, jeśli na imprezie jest się pod wpłwem środków narkotycznych, takich jak alkohol lub inne środki psychoaktywne.
Ważne w jakim środowisku człowiek się bawi.
Jest dużo ludzkich drapieżników płatających dziewczynom przykre niespodzianki.
Chyba warto sie przebadać, iść do ginekologa i podzielić się z lekarzem/lekarką swoimi niepokojami.
I warto przeprowadzić autorefleksę.
Pozdrawiam. JW