Inicjacja seksualna podczas miesiączki

Witam! 9 dni temu mialam swój pierwszy raz w miesiaczke. Na drogi dzień bolalo mnie podbrzusze, wyrazie czego wzielam escapele, bo jestem przerazona ciąża AZ placze. Bóle przestaly. Jednak 6 dni po znowu się zaczelo. Glownie bol Janików i pieczenie , uczucie gorąca w pochwie. Dzisiaj plamienie, twardy brzuch, i jakies bulgotanie, oraz pieczenue w pochwie. Dodam ze wczesniej nie mialam miesiączki przez pol roku. Bol ten dochodzi do bioder. 3 dni po seksie mialam usg i nic niewykazalo to ciaza?:(

Współżycie w czasie menstruacji jest zachowaniem ryzykownym.
łatwo o infekcje...
Już Stary Testament zniechecał do współżycia w tym okresie...
Konieczna konsultacja lekarza ginekologa jako pilna.
Pozdrawiam. JW, www.seksuologia.org.pl