Krwiste upławy po inicjacji seksualnej

16.08 ok. godz. 22 przezylam swój pierwszy raz byl on bardzo krotki i przerywany, 1/2h po mialam duze uplawy z prawie niezauwazalna iloscia krwi, utrzymywaly sie do niedzieli rano razem z bolem podbrzusza ktory nastapil kilka godzin po. W nocy z niedzieli na poniedzialek mialam dziwne klucia w pochwie i lekkie bole. Moj cykl trwa 30-32 dni, lecz teraz dlugo sie spoznial i do dzis (18.08) go nie mam:( jestem PRZERAZONA tym, ze moglam zajsc w ciaze :((! Jak duzo jest tego prawdopodobniestwo?:(

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jeśli współżyła Pani bez zabezpieczenia, ryzyko ciąży jak najbardziej istnieje. W celu potwierdzenia/wykluczenia ciąży sugeruję wykonanie testu ciążowego po około 14 dniach od stosunku. A propos objawów - jeśli nie ustąpią, sugeruję konsultację ginekologiczną.