Pierwszy stosunek pod koniec miesiączki

Uprawiallam seks pierwszy raz pod koniec miesiączki. Po tym bolaly mnie jajniki, bylam u ginekologa. Wszystko w porządku. Male pecherze na jajnikach. Wyrazie czego wzielam escapelle. Bol znikl. Wczoraj znowu zaczelam myśleć o ciąży i wszystko wrocilo. Bol jajnikom pleców temperatura pieczenie, nol gardla, oslabienie..panicznie boje się ciazy. Co to może być?

Aleksander Ropielewski

Bez przeprowadzenia badania przedmiotowego nie jestem w stanie udzielić jednoznacznej odpowiedzi.