Czy można nosić soczewki kontaktowe po zabiegu laserowym?

Dzień dobry, czy po zabiegu laserowania siatkówki można nosić soczewki kontaktowe? Mam na myśli zarówno bezpośrednio po zabiegu, jak i w ogólności.

Zaleca się okres odpoczynku oka do kilku dni i jego intensywnego nawilżania po zabiegu. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź ze strony portalu.