Czy można określić termin zapłodnienia u 29-latki?

Witał Termin porodu 12-19 września. Data ostatniej miesiączki to 5 grudnia Cykle 27 dniowe. Stosunek odbyty byl 4 grudnia i dzień po czyli 5 grudnia moja dziewczyna miała ból brzucha i źle się czułai. Moje pytanie brzmi, kiedy doszło do zapłodnienia??? .i czy 4 grudnia mogło dojść do zapłodnienia. Dziękuję z góry

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze mogło
Ale jeżeli o to
Chodzi to jedynym sposobem sprawdzenia kto jest ojcem to nalezy wykonać badania genetyczne , jest mało prawdopodobne ale nie niemożliwe