Czy można pić alkohol i stosować Propranolol?

Czy jeśli wypilam kilka lykow drinka to mogę po kilku godzinach zażyć tabletkę propranolol 10 mg ? Ogólnie mam arytmie i dzisiaj sobie odstawiłam ten lek dla kilku łyków drinka ale źle mi się zrobiło i chciałam wziąć tabletkę bo puls mi podskoczyl czy po kilku godzinach od spożycia alkoholu można wziąć propranolol?

Lek. Wojciech Zygmunt

Jeżeli ilość alkoholu nie była wyjątkowo duża, to może pani lek przyjąć. Proszę pamiętać, aby na następny raz nie odstawiać leków według własnego "widzi mi się" i nie przyjmować podczas ich stosowania alkoholu.