Eye q opinie dotyczące podawania dziecku

witam.Czy mozna podawac dziecku plyn eye q ,wiek 8lat. czytalam eye q opinie i nie wiem. Olga wczesniej byl podawany tran mollers w szkole uczy sie dobrze nie ma zadnych problemow,wiek 3 lata Nadia ma lekki nie dosluch ma aparaty sluchowe,jest pod opieka legopedy, chodzi do przedszkola i wlasnie odbiega od rowiesnikow . od znajomej dowiedzialem sie otym plynie eye ze eye q opinie jest tak dobry dla dzieci tak to podawlismy tran molersa wielosmakowy a teraz mamy dylemat czy lepiej podawac ten plyn eye ,zeby nie zaszkodzic dzieciom co podawac i czy eye q opinie sa prawdziwe? powinnam wierzyc eye q opinie? produkt bedzie dobry zarówno dla Olgi jak i Nadii? eye q opinie nie są wykupione i pisane przez pracownikow firmy, jak to z tym jest? dziwie sie ze eye q opinie sa tak dobre i jest ich tak duzo.

Ewa Kozłowska Dietetyka, Warszawa

Witam,

proszę włączyć do diety dziecka ryby morskie: łosoś, śledź, makrela. uzupełni Pan dietę w kwasy omega i witaminy rozpuszczalne w tłuszczach.

Pozdrawiam serdecznie